Poniedziałek, 27 styczeń 2020
XIX koncert z cyklu Wieczór z Kulturą

Idzie wiosna, a wraz z nią zapraszamy ponownie na „Wieczory z Kulturą”. Ta oferta Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce do spędzenia wieczoru w wyjątkowej atmosferze zyskała Państwa uznanie.

Dlatego 30 marca zapraszamy na spotkanie z utalentowanym muzykami - skrzypkiem Mateuszem Strzeleckim, który jest jedynym przedstawicielem dyscyplin muzycznych wśród tegorocznych stypendystów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta i pianistą - Andrzejem Pawłem Ślązakiem, z którym wspólnie nagrali płytę pt. "Dedykacja", poświęconą wybitnym polskim twórcom I poł. XX w. Koncert dedykowany jest kompozytorom, których życie zostało naznaczone piętnem wojny, a twórczość niszczona i ukrywana przed światem. Podczas wieczoru muzycy przybliżą Państwu takich kompozytorów jak: Karol Rathaus, Aleksander Tansman, Roman Padlewski czy Władysław Szpilman. Koncertowi będzie towarzyszyła prezentacja poświęcona kompozytorom.
30 marca o godz. godz. 19.00

Sala koncertowa Centrum Edukacyjno-Muzealnego
• Koncert organizowany jest przy stolikach. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji.
• Ilość miejsc ograniczona. Miejsca rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń.
• Bilety w cenie 45 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w kasie muzeum. W cenę biletu wliczono również wino i przekąski.
• Obowiązują stroje wizytowe.

Więcej informacji na www.muzeumpulaski.pl
Info. Muzeum.