sobota, 06 czerwiec 2020
Kino GOK: 9-11 sierpnia

Animacja pt. Wielka podróż Cyrkielki, komedia Oszustki oraz horror Annabelle - to propozycje grójeckiego kina w najbliższy weekend.

9 Sierpnia, piątek
17:00 Wielka podróż Cyrkielki
18:30 Oszustki
20:30 Annabelle wraca do domu

10 Sierpnia, sobota
16:00 Wielka podróż Cyrkielki
18:00 Annabelle wraca do domu
20:00 Oszustki

11 Sierpnia, niedziela
11:00 Wielka podróż Cyrkielki
13:00 Wielka podróż Cyrkielki
15:00 Wielka podróż Cyrkielki
16:30 Oszustki
18:30 Annabelle wraca do domu

WIELKA PODRÓŻ CYRKIELKI (animowany)
Cyrkielek to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody.  Ubiera się w czerwoną sukienkę w czarne kropki.  Nie lubi nosić butów i śpi w pudełku od zapałek. Czarne włosy sterczą jej jak małe cyrkielki.  A jej najlepsi przyjaciele to małe myszki. Cyrkielek poznaje czekoladową księżniczkę Koko  oraz małego nosorożca, który wcale nie chce być mały.  To początek nowej, wielkiej przygody. Teraz Cyrkielek oraz myszki wyruszą do Afryki aby pomóc  Koko i nosorożcowi odnaleźć ojczyznę.  Ta podróż nauczy ją, że odpowiedzialność za innych to  nie zawsze bułka z masłem. Lub z serem. Czy na drzewach rosną czekoladki?  Czy w Afryce jest dość sera dla myszy? Czy mały nosorożec odnajdzie swoją mamę?

OSZUSTKI (Komedia)
Penny Rust (Rebel Wilson) i Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) są zawodowymi oszustkami. Jedna trudni się naciąganiem biednych mężczyzn na niewielkie kwoty, druga gustuje w milionerach, którym niepostrzeżenie wykrada fortunę, oczarowując ich swoją nietuzinkową urodą. Jednak miasto nie jest wystarczająco duże dla dwóch pań z wielkim apetytem na pieniądze. Dlatego gdy na siebie wpadają zawierają układ – kto jako pierwszy uwiedzie młodego Thomasa Westerburga (Alex Sharp), naiwnego potentata branży IT, i przerobi go na bagatela pół miliona dolarów, wygrywa i może zostać w mieście. Przegrany musi spakować się i zniknąć.

ANNABELLE WRACA DO DOMU (horror)
Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.