czwartek, 24 czerwiec 2021
Muzyczne Anioły

Czy pośród uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. J. Twardowskiego są anioły? Bez wątpienia, tak. Udowodnili to podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły"

23 stycznia  uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu już po raz czwarty skorzystali z zaproszenia na festiwal muzyczny i z samego rana wyruszyli szkolnym busem do Radomia.

W tym roku IV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Muzyczne Anioły” odbył się w przepięknej sali koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Wzięło w nim udział 138 wykonawców, w tym aż 31 zespołów. Większość z województwa mazowieckiego i kilka z województwa lubelskiego.


Taki wyjazd to dla naszych artystów szansa na zaprezentowanie szerszej publiczności nieprzeciętnych talentów wokalnych i aktorskich.
Nasz „Bardzo Fajny Zespół” (tym razem w składzie Oliwia, Gabrysia, Agnieszka, Kuba, Mikołaj, Mateusz i Tomek) wystąpił z kolędą „Gore gwiazda Jezusowi ” w aranżacji góralskiej i wyśpiewał sobie tym utworem pierwsze miejsce.


Każdy z solistów otrzymał indywidualne nagrody m.in. bezprzewodowe słuchawki, myszkę komputerową, pamiątkowy kubeczek, a szkoła wzbogaciła się o nowy odtwarzacz muzyczny firmy Blaupunkt.
„Na naszym przeglądzie wykonawcy czują się ważni, a muzyka jest najlepszą formą terapii” – komentowali gospodarze i pomysłodawcy festiwalu.
Zarówno artyści, jak i zaproszeni goście czerpali z tego spotkania wszystko to, co najpiękniejsze i najcenniejsze czyli radość bycia razem.

Opiekunowie Bardzo Fajnego Zespołu Cz. Szałas i B. Lipińska są bardzo dumni ze swoich artystów, którzy kolejny raz w tym roku szkolnym wytańczyli i wyśpiewali nagrody i wyróżnienia.
Gratulujemy wykonawcom!

Info ZSS Grójec

WWW: http://www.szkolaspecjalna.grojec.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/ZESPOLSZKOLSPECJALNYCHGROJEC