piątek, 07 sierpień 2020
Przypominamy o kinie "Pod gwiazdami"

Przyszedł moment, na który długo czekaliśmy! Po ponad trzymiesięcznej przerwie Grójecki Ośrodek Kultury, powoli "odmraża się" i wraca na mapę imprez kulturalnych.

Już w najbliższą sobotę, 4 lipca o 21 w Ogródku Jordanowskim, odbędzie się pierwszy seans kina plenerowego "Pod gwiazdami" . Impreza skierowana jest do mieszkańców naszego miasta i jego okolic.

Film muzyczny pt. "Moja gwiazda. Teen spirit" będziemy mogli obejrzeć, po raz pierwszy na dmuchanym ekranie pneumatycznym zakupionym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wygodnie siedząc w pięknych, kolorowych leżakach, ufundowanych przez Zarząd Centrum Handlowego "Dekada" w Grójcu.

W imieniu Grójeckiego Ośrodka Kultury oraz mieszkańców bardzo dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy i okazaną życzliwość. Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym oraz kolejnych, letnich seansach filmowych.

Partnerami wydarzenia są: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Dekada Grójec, Urząd Gminy i Miasta Grójec, Życie Grójca oraz Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Monika Woźniak - Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury