piątek, 07 sierpień 2020
Radości i śmiechu  było wiele, nie tylko dla tych najmłodszych. (ZDJĘCIA I FILM)

W sobotę 4 lipca dzieci i rodzice z gminy Grójec mieli okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie podczas Bajkowego Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego w Ogródku Jordanowskim przez Grójecki Ośrodek Kultury.

Można było zjechać na wielkim dmuchańcu Królowej Krainy Lodu, pobawić się olbrzymimi bańkami mydlanymi, zrobić sobie bajkowy makijaż, a nawet zagrać w piłkę nożną z Czerwonym Kapturkiem na obcasach. Nie brakło chętnych do udziału w konkursach i rodzinnej rywalizacji.

Były także nagrody dla dzieci za wykonanie pięknych prac plastycznych w konkursie fejsbukowym pt. "Mój czas wolny w czasie pandemii". Dla wszystkich starczyło też łakoci. Atrakcje te odbyły się przy bajkowych dźwiękach orkiestry dętej OSP Grójec.

Tego samego dnia, wieczorem wystartowało również  kino plenerowe "pod gwiazdami". Widzowie oglądali ciekawy, muzyczny film wyemitowany na pompowanym ekranie pneumatycznym, wygodnie siedząc na kolorowych leżakach. Było bajkowo i nastrojowo.

- Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i do zobaczenia w następnych przedsięwzięciach! Miejmy nadzieję na zniesienie reżimu sanitarnego i spotkanie w liczniejszym gronie! - czytamy na profilu Facebook, Grójeckiego Ośrodka Kultury.

 

 

Relacja wideo: