niedziela, 28 listopad 2021
Mały Wielki Mistrz- fotorelacja z drugiego obozu

Trwają Sportowe Wakacje+ 2021, a wraz z nimi projekt pod nazwą "Mały Wielki Mistrz", realizowany przez Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" w ramach dotacji z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Dzieci i młodzież mogły pojeździć na rolkach, hulajnogach oraz deskorolkach pod okiem mistrza w jeździe na rolkach, Grzegorza Krajewskiego. Pośród licznie przybyłych dzieci dowiedzieliśmy się, że wiek najmłodszej uczestniczki sportowego obozu to zaledwie 3 latka. 

Grzegorz Krajewski to instruktor jeżdżący na rolkach od zawsze. Zaangażowany w szkolenie dzieci i organizację eventów związanych z rolkami, takich jak: Grójecka Dycha oraz Rolki na Rynku. Kiedyś związany z jazdą agresywną, od kilkunastu lat ścigający się na rolkach. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.
- Jazda na rolkach to moja pasja. W zawodach startuję od dwunastu lat. Podczas spotkania postaram się pokazać i opowiedzieć o takich dyscyplinach jak jazda szybka, jazda agresywna i freestyle slalom oraz przekazać podstawowe umiejętności tym, którzy zaczynają swoją przygodę z rolkami- powiedział mistrz Grzegorz Krajewski.

Campy rozpoczynają się o godz. 10.00. Od 9.30 trwa rejestracja. Każdy z uczestników otrzyma campową koszulkę, a także dyplom i medal Małego Wielkiego Mistrza. Na koniec wspólnej zabawy będzie czas na rozmowę i wspólne zdjęcia.

UWAGA-ZMIANA TERMINU DYSCYPLIN:
Zmieniamy termin zajęć na pływalni z 13 sierpnia na 6 sierpnia, a tym samym zajęcia z mistrzem siatkówki odbędą się 13 sierpnia.

Harmonogram dyscyplin w ramach campów:
23.07 - zapasy
30.07 - rolki
06.08 - pływanie
13.08 - siatkówka
20.08 - lekkoatletyka
27.08 - koszykówka

Poniżej fotorelacja autorstwa Szymona Wójcika: