środa, 21 luty 2024
Karty Seniora w Gminie Grójec

Po wielu rozmowach z seniorami Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda zdecydował się wprowadzić Ogólnopolską Kartę Seniora, która upoważnia osoby 60+ do korzystania zniżek w wielu wybranych punktach na terenie kraju, w tym również w sanatoriach, zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu punktach usługowych.

Karta wydawana będzie bezpłatnie od 29 stycznia w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec dla mieszkańców gminy Grójec.

Spis podmiotów honorujących OKS znajdzieciea Państwo na stronie organizacji: https://oks.glosseniora.pl/pelna-lista-firm-oks/.

W programie uczestniczyć mogą także przedsiębiorcy z gminy Grójec, których zachęcamy do bezpłatnego przystąpienia do programu. Dzięki niemu zyskają Państwo promocję firmy w ogólnopolskim serwisie Głos Seniora jako partnerzy programu i podmioty honorujące Ogólnopolską Kartę Seniora. Otrzymacie także certyfikaty programu i naklejki do oznaczenia swoich lokali. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni Formularz zgłoszeniowy dla Firm – znajdujący się w załącznikach do tej wiadomości – i odeśle go na adres Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, os. Urocze 12, 31-953 Kraków lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W poniedziałek 29 stycznia 2024 roku w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury o godzinie 12.30 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia Manko, które prowadzi program Ogólnopolskiej Karty Seniora pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Serdecznie zapraszamy!

Oferta współpracy dla firm oraz program OKS 

 

https://grojecmiasto.pl/wiadomosci/81842/ogolnopolska-karta-seniora--korzysci-dla-seniorow-i-przedsiebior 

Materiały prasowe Urzędu Gminy i Miasta Grójec