czwartek, 13 czerwiec 2024
W środę otwarcie Castoramy Smart w Grójcu

W najbliższą środę, 17 kwietnia Castorama zaprasza mieszkańców Grójca i okolic na otwarcie nowego sklepu. Do 20 kwietnia na klientów czekają liczne promocje i loteria konkursowa, w której do wygrania będzie voucher na 5000 zł na zakupy w Castoramie oraz 60 atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Nowo otwarta Castorama to kompaktowy i wygodny koncept Smart, oferujący klientom starannie wybrany asortyment do remontu, wykończenia i urządzania domu i ogrodu. Na prawie 20000 m2 powierzchni handlowej znajduje się bogaty wybór ponad 15 tys. dostępnych od ręki produktów w konkurencyjnych cenach. Castorama Smart w Grójcu gwarantuje fachową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, dla których przygotowała program lojalnościowy CastoPro. Obiekt mieści się w centrum handlowym Dekada, przy ulicy Armii Krajowej 50 w Grójcu.

Castorama Smart w Grójcu to miejsce sprzyjające szybkim i wygodnym zakupom. Lokalizacja w popularnym centrum handlowym, tuż przy obwodnicy miasta i niedaleko drogi ekspresowej S7, zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców całego powiatu grójeckiego, eliminując konieczność wyjazdu do Warszawy w poszukiwaniu oferty Castoramy. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby lokalnych klientów, pomagając im realizować wymarzone projekty budowlane czy remontowe – mówi Łukasz Wójcik, kierownik sklepu.

Wizytówką grójeckiej Castoramy są przeszklone witryny, odsłaniające część sklepu i jego asortyment już od wejścia. Dzięki temu obiekt idealnie wpisuje się w wygląd całej galerii. W sklepie znajduje się rozbudowana strefa inspiracji wraz z usługą projektowania kuchni, łazienki i systemów szaf modułowych Atomia. Do dyspozycji kupujących jest również strefa ogrodowa z narzędziami, roślinami i artykułami sezonowymi. Na klientów czeka zespół profesjonalnych doradców i projektantów, którzy zadbają o odpowiedni dobór artykułów oraz zorganizują transport z wniesieniem i montaż zakupionych produktów. Sieć oferuje dogodne rozwiązania, takie jak atrakcyjny system ratalny – 30 rat 0%, czy usługę „Click & Collect” - możliwość odbioru internetowych i telefonicznych zamówień w sklepie lub otwartym 24/7 Castomacie już po 2 godz. od zakupu. Dla wygody kupujących obiekt wyposażony został w fakturomaty i kasy samoobsługowe.

Co więcej, zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju firmy, Castorama Smart w Grójcu została wyposażona w nowoczesne rozwiązania, takie jak, inteligentne, energooszczędne oświetlenie LED, czy ekonomiczny system centralnego zarządzania budynkiem BMS. Dodatkowo, w planach jest montaż paneli fotowoltaicznych na dachu, co pozwoli jeszcze bardziej zminimalizować wpływ na środowisko.

W dniach 17-20 kwietnia odwiedzający sklep będą mogli wziąć udział w loterii “Wielkie Otwarcie”. By to zrobić, należy wypełnić kupon konkursowy, udzielić odpowiedzi na zawarte w nim pytanie i wrzucić go do specjalnej urny. Do wygrania jest 5000 zł na zakupy w Castoramie, 20 pił do drewna, 20 szlifierek kątowych i 20 zestawów poduszek dekoracyjnych. Ponadto, podczas pierwszych dni po otwarciu, sklep zaplanował liczne promocje na wybrane produkty do budowy, remontu i urządzenia domu oraz ogrodu. Co więcej, za każde wydane 500 zł klienci otrzymają kupon o wartości 100 zł, do wydania przy następnych zakupach, a wszyscy, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 1000 zł, mogą liczyć na bezpłatną dostawę.

Sklep Castorama Smart w Grójcu otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00, w soboty 8:00-18:00. W najbliższą niedzielę handlową tj. 28 kwietnia w godz. 10:00- 18:00.