piątek, 15 styczeń 2021
28 finał WOŚP w Grójcu przed nami

 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza wszystkich chętnych do wolontariatu podczas 28 finału, która odbędzie się 12 stycznia na terenie Grójeckiego Ośrodka Kultury. 

A jak zostać wolontariuszem? Wszystkie informacje na ten temat znajdują się pod linkiem poniżej:

https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login

Firmy, sklepy, organizacje oraz instytucje - jeśli pragniecie mieć w swoich siedzibach puszki stacjonarne, które wydamy wam o wiele wcześniej przed rozpoczęciem finału WOŚP aby już wtedy można było zbierać pieniądze - DAJCIE NAM ZNAĆ! 

Zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostateczny termin zgłoszenia to 26.11.2019r.


Sponsorzy

Jak co roku, tak i w tym roku pragniemy poprzez licytacje w dniu finału zbierać pieniądze. Jednak aby to robić potrzebujemy w tym celu otrzymać różne rzeczy abyśmy mogli je licytować. Może to być dosłownie wszystko co ma wartość.

W tej sprawie prosimy o kontakt jak najszybciej poprzez fanpage lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

info: Sztab WOŚP Grójec