niedziela, 27 wrzesień 2020
Więcej niż przedszkole

Duże sale wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz wysoko wykwalifikowana kadra to główne zalety Publicznego Przedszkola nr 1 w Grójcu przy ulicy Worowskiej 1.

W przedszkolu pracuje wysoko wykwalifikowana kadra: nauczyciele edukacji przedszkolnej, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, terapeuci, specjaliści z przygotowaniem do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, oligofrenopedagogiki, logopeda, psycholog, nauczyciel religii, angielskiego, rytmiki oraz gimnastyki ogólnorozwojowej. W placówka posiada duże sale wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne( dywan interaktywny, rzutnik multimedialny, telewizor, DVD, magnetowidy, komputer).  

Dzięki lokalizacji na peryferiach miasta (Worowska 1), przedszkole uchodzi za kameralną placówkę, która jednocześnie jest dopełnieniem domu rodzinnego.

-Zapewniamy miłą,  fachową  opiekę, wychowanie i dydaktykę. Organizujemy uroczystości wewnętrzne i zewnętrzne, które mają za zadanie integrację ze środowiskiem lokalnym. Zachęcamy rodziców w okresie rekrutacji o zapoznanie się z naszą placówką. - informuje dyrektor Stanisława Bobrowska

W dniach 18 i 19 marca 2020 roku  w godzinach 15.00 – 18.00 odbędą się dni otwarte 

Przedszkole Publiczne nr 1 w Grójcu ma główną siedzibę na ul. Laskowej 6.  W 2012 r. został uruchomiony drugi oddział placówki, który mieści się do dnia dzisiejszego przy ulicy Worowskiej 1.  Znajduje się w budynku należącym do parafii św. Mikołaja. Obecnie nasze przedszkole to trzy oddziały: 3-, 4- i 6-latki.  Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-17.00.