środa, 08 lipiec 2020
Nabór na członków komisji wyborczej wystartował

Urząd Gminy i Miasta Grójec poinformował o trwającym naborze na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach na Prezydenta RP, które odbędą się 28 czerwca. Kandydatów można zgłaszać indywidualnie do 16 czerwca. 

Zgłoszenia mogą dokonywać osoby fizyczne, posiadające meldunek stały na terenie województwa mazowieckiego - na urzędowym formularzu - do 16 czerwca 2020 r. do godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Grójec lub przekazując podpisany skan zgłoszenia na adres poczty internetowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (po przekazaniu drogą elektroniczną zgłoszenia, należy oryginał wysłać pocztą lub dostarczyć go do gminy do dnia 22 czerwca br.). W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę wolnych miejsc w komisji, brana będzie pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Za pracę w komisji można zarobić od 350 do 500 zł w zależności od pełnionej funkcji 

Zadania członków obwodowych komisji określa Kodeks Wyborczy oraz uchwały i wytyczne Państwowej Komisji Wyborczej, z którymi można się zapoznać na stronie www.pkw.gov.pl.