sobota, 05 grudzień 2020
Rozbudowa PSP nr 1: Projektant nie dotrzymał kolejnego terminu

Redakcji Życia Grójca udało się dowiedzieć, że projektant nie wywiązał się z obiecywanego terminu złożenia ostatecznych poprawek projektu rozbudowy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.


29 października upłynął termin złożenia wymaganych  poprawek do projektu rozbudowy PSP nr 1. Redakcja skontaktowała się z projektantem, który poinformował, że zwrócił się ponownie o "nieznaczne wydłużenie terminu".


Przypomnijmy, że w czwartek 22 października na sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta, odbyło się zaplanowane, długo wyczekiwane spotkanie z projektantem "Przedsiębiorstwa Projektowo- Wykonawczego DM" odpowiedzialnym za sporządzenie projektu rozbudowy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Przedstawiciel firmy obiecał wtedy obecnym na spotkaniu dyrektorkom SP nr 1, burmistrzowi, przedstawicielom Rady Rodziców oraz radnemu Arturowi Szlisowi, że ze swojej strony dotrzyma terminu.

Kliknij w link, aby przeczytać więcej


- Złożyłem pismo o nieznaczne wydłużenie tego terminu. Niestety nie mogłem dojechać z uwagi na absencje w biurze projektowym. Myślę, że 13 listopada to już taki ostateczny termin. Od spotkania w Grójcu minęło dwa tygodnie i sytuacja w kraju się trochę skomplikowała. - tłumaczył projektant w rozmowie telefonicznej.

Poinformujemy również czy wykonawca projektu złoży w końcu poprawki dokumentacji do 13 listopada.