wtorek, 05 grudzień 2023
Repertuar kina GOK 13-14 października

Grójeckie kino wyświetli dwa filmy w piątek i sobotę. W niedzielę, 15 października ze względu na wybory parlamentarne kino będzie nieczynne. 

 

Kosmici w mojej szkole (przygodowy/animowany) kategoria wiekowa 6+. Czas trwania: 85 minut 

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

13.10 piątek 17:00


14.10 sobota 15:00 

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR (THRILLER/DRAMAT) kategoria wiekowa 15+. Czas trwania : 119 minut 

Fabuła filmu skupia się na życiu dwóch bohaterów żyjących równolegle. Hans (Jakub Gierszał) i Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) żyją oddzieleni od siebie żelazną kurtyną. Hans pracuje w urzędzie w Strasburgu, wiedzie spokojne, wręcz monotonne życie. Bitner to polski patriota, zaangażowany w sprawy Solidarności i walkę o wolną Polskę. Razem z rodziną mieszka w Sopocie. Z pozoru ich życie jest zupełnie różne, jednak jest pewien szczegół, który połączył ich życiorysy na zawsze. Obaj będą musieli odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytania dotyczące swojej tożsamości. 

13.10 piątek 19:00


14.10 sobota 17:00

 

BILETY ONLINE. Kliknij poniżej