wtorek, 05 grudzień 2023
Repertuar kina GOK 20-22.10.2023

W najbliższy weekend Kino GOK wyświetli cztery filmy w tym dwa w ramach DKF Jasminum.

 

MRU I JA: WIELKA PRZYGODA NA CZTERY ŁAPY

7+ / 93 MIN 2D DUBBING/ FAMILIJNY

piątek (20.10)    17:00 /sobota (21.10)    15:00 / niedziela (22.10) 14:00

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy - szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

 

TWÓRCA

15+ / 133 MIN. 2D NAPISY /SCI-FI/AKCJA

piątek (20.10)    19:00 / sobota (21.10)   19:00 / niedziela (22.10) 18:00

Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua (Washington), były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii. Poszukiwany twórca wynalazł broń, która może przyczynić się do zakończenia wojny, ale też niesie niebezpieczeństwo unicestwienia całej ludzkości. Joshua i jego zespół elitarnych agentów, przekraczając linie wroga, docierają do mrocznego miejsca, gdzie odkrywają, że bronią będącą zagrożeniem dla świata, którą mieli zniszczyć, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka.

 

SOUND OF FREEDOM

DKF Jasminum zaprasza!

15+ / 135 MIN / BIOGRAFICZNY/AKCJA

sobota (21.10)  16.30

Historia Tima Ballarda (Jim Caviezel), byłego agenta, który porzucił pracę jako agent specjalny w Homeland Security Investigations (HSI), aby uratować dzieci przed kartelami i handlarzami ludźmi. Przygląda się handlowi dziećmi w krajach Ameryki Łacińskiej, zwłaszcza w Meksyku. Nazywa siebie współczesnym abolicjonistą. Oprócz ratowania dzieci chce pozbyć się problemu u źródła. Twierdzi, że Ameryka jest największym konsumentem tego zła. Jedzie do Kolumbii, aby uratować 127 dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym i nędzą.

 

STRZĘPY

DKF Jasminum zaprasza!

15+ /100 MIN / DRAMAT

niedziela (22.10)  16:00

po seansie spotkanie z reżyserką BEATĄ DZIANOWICZ

Paterokowie to kochająca się, wielopokoleniowa rodzina. Ich życie jest spokojne i niepozbawione elementów humoru. W tej harmonijnej rzeczywistości nagle pojawia się pęknięcie: dziadek Gerard zaczyna zachowywać się dziwnie, łamie konwenanse i normy społeczne. Okazuje się, że są to pierwsze symptomy Alzheimera. Jak bohaterowie filmu sobie z tą diagnozą? Nasilająca się choroba Gerarda sprawia, że relacje w rodzinie wystawione są na wielką próbę, a na światło dzienne wychodzą skrywane napięcia, sekrety i pretensje.