wtorek, 02 marzec 2021
Pomogli psom ze schroniska

Kosteczka dla pieseczka-  to akcja zorganizowana przez  uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. J. Twardowskiego w Grójcu.


Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli. W naszej szkole, już po raz czwarty zorganizowana została zbiórka karmy dla tego Schroniska. Celem akcji "Kosteczka dla pieseczka" jest poprawa standardu życia zwierząt w schronisku, kształtowanie u dzieci postawy przyjaciela zwierząt, niesienia pomocy potrzebującym oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

Organizatorem i koordynatorem akcji była nauczycielka pani Anna Kosela. Bardzo cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w tej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną zbiórkę.
Dzielenie się tym co mamy oraz pomoc słabszym i bezbronnym – to bardzo dobry nawyk.

Info ZSS Grójec

http://www.szkolaspecjalna.grojec.pl/

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Specjalnych-w-Gr%C3%B3jcu-246029856346553/