czwartek, 28 marzec 2024
Praca w prężnie rozwijającej się firmie

KonVin Sp. z o.o. Grójec należy do prężnie rozwijającego się koncernu Sonnlaender. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży produkcji koncentratów jabłkowych, jakość oferowanych produktów oraz wysoka kultura organizacyjna oparta na niemieckich wzorcach, sprawiają, że jesteśmy nie tylko cenionym na rynku partnerem handlowym, ale także wiarygodnym i niezawodnym pracodawcą.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko

Laborant/Laborantka
Miejsce pracy: Głuchów koło Grójca

Opis stanowiska:
• Kontrola jakości produktów i procesów produkcyjnych zagęszczonego soku,
• Przygotowywanie receptur przed wysłaniem wyrobu gotowego
• Kontrola czystości linii produkcyjnej oraz cystern spożywczych
• Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych surowca i wyrobu gotowego
• Prowadzenie rozliczeń wyrobu gotowego i surowca w systemie Navision
• Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe: Technologia żywności lub pokrewne,
• Badania sanitarno - epidemiologiczne
• Wykonywanie analiz laboratoryjnych bezbłędnie i terminowo, zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i ustalonymi zasadami;
• Umiejętność prawidłowej eksploatacji, wzorcowania, kalibracji i legalizacji wyposażenia kontrolno-pomiarowego w laboratorium
• Zdolności analityczne, sumienność, dokładność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Obsługa komputera
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w pracy w laboratorium mile widziane

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę KonVin Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Administratorem Danych Osobowych jest KonVin Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie (kontakt: Głuchów, ul. Leśna 3, 05-600 Grójec, tel. 48/ 664-24-54.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

*Materiał sponsorowany