czwartek, 30 marzec 2023
Odszedł niezwykły człowiek. W piątek ostatnie pożegnanie

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mariusza Wojno, który zmarł w dniu 13 lutego 2023 roku w wieku 55 lat. Był on człowiekiem niezwykłym, co przejawiało się każdego dnia w jego drobnych gestach - czytamy na stronie www.grojecmiasto.pl W piątek, 17 lutego odbędzie się pogrzeb Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Gminy i Miasta Grójec. 

 

Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu, historyk z powołania, prezes MKS Grójec, wyjątkowy nauczyciel, wieloletni dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Grójcu, ale przede wszystkim nasz serdeczny Kolega. Miał ogromne poczucie humoru, a swoim pozytywnym usposobieniem dodawał otuchy i sprawiał, że każdy dzień stawał się lepszy. Wspomnienie o nim pozostanie z nami na zawsze. Panie Mariuszu, dziękujemy za wszystko.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 17.02.2023 roku (piątek) o godz. 13:00 w Kościele pw. św. Mikołaja w Grójcu, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz miejscowy, o czym powiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie: ojciec, żona, dzieci, brat i pozostała rodzina.

Zmarłego opłakują i wspominają najbliżsi, rodzina, przyjaciele, uczniowie, społeczność klubu sportowego MKS Grójec oraz mieszkańcy całej Gminy Grójec. Oto kilka wpisów znalezionych w mediach społecznościowych: 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urszula Szczepańska
Dzś z wielkim żalem i smutkiem pożegnaliśmy Pana Mariusza Wojno
Dziś z wielkim żalem i smutkiem pożegnaliśmy Pana Mariusza Wojno