wtorek, 05 grudzień 2023
Nowoczesne warsztaty i uśmiechy na twarzach - tak było podczas Dnia Otwartego w "Jedynce"

9 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Grójcu rodzice wraz z dziećmi mogli, sami przekonać się jak wygląda edukacja w tej placówce. Prezentujemy krótkie nagranie przygotowane przez nauczycieli szkoły. 

 

Uwielbiamy przyjmować gości! Zwłaszcza gdy udaje nam się wywołać uśmiech na ich twarzach. Doskonałą ku temu okazją był Dzień Otwarty, który w naszej szkole odbył się 9 lutego 2023 r. Zaciekawione przedszkolaki, wraz z opiekunami, uczestniczyły w przeróżnych warsztatach. Miały okazję doświadczyć, jak działają nowoczesne pomoce naukowe, takie jak np. tablice multimedialne, okulary VR, drukarka i długopis 3D.

Dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem cieszyły się teatrzyk z pacynkami oraz przedstawienie „Biologiczne Tuwimowoczyli polski w biologii, biologia w polskim” w wykonaniu uczniów starszych klas. W trakcie zwiedzania sal i gabinetów chętnie korzystano z okazji do rozmów ze specjalistami. Było nam bardzo miło! Te i wiele innych atrakcji uwieczniliśmy w relacji, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Fantastyczna atmosfera tego dnia na długo zapadnie nam w pamięci i już czekamy na kolejne spotkania. Do zobaczenia!