wtorek, 05 grudzień 2023
Sprzątanie Świata Łączy Ludzi - konkurs ekologiczny

W ramach 30. Akcji Sprzątania Świata - hasłem przewodnim jest „SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”, która odbędzie się tradycyjnie w trzeci weekend września (tj. 15-17.09.2023 r.) zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Projekt ekologicznego jabłka”.


Konkurs polegać będzie na samodzielnym wykonaniu projektu plastycznego przedstawiającego ekologiczne jabłko, dowolną techniką z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Do gotowej pracy plastycznej należy dołączyć zgodę na rozpowszechnianie wizerunku, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu oraz dostarczyć ją do Urzędu Gminy i Miasta Grójec do Biura Obsługi Interesanta – ul. Józefa Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec (szczegóły w załączonym regulaminie).

W dniu 23 września 2023 r. na Placu Wolności w Grójcu odbędzie się „Festiwal Jabłka 2023”. Podczas tego wydarzenia nastąpi rozdanie nagród dla uczestników konkursu o godz. 16:00.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Grójec do sprzątania wybranych terenów.
Zgłoszenia prosimy kierować do Wydziału Gospodarki Odpadami UGiM w Grójcu – celem odebrania worków i rękawiczek oraz ustalenia miejsca i terminu odbioru odpadów:

Na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 506 730 831.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: https://grojecmiasto.pl/wiadomosci/74895/sprzatanie-swiata-laczy-ludzi