piątek, 14 maj 2021
Konkurs: Najpopularniejszy dzielnicowy w 2019 roku

2 stycznia 2020r. na terenie powiatu grójeckiego rusza konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2019”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia 2020r.


Komenda Powiatowa Policji w Grójcu organizuje XI edycję konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku”. Czas trwania konkursu od 02 do 31 stycznia  2020 roku.

Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.


Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Ankieta w formie elektronicznej będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Grójec:  www.grojec.eu oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu www.grojec.pl . Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Grójcu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W formie klasycznej ankiety dostępne są:

    w siedzibie KPP Grójec, KP Warka i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu grójeckiego;
    w recepcjach: Starostwa Powiatowego w Grójcu, urzędów miejskich i gminnych


Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej: Poznaj swojego dzielnicowego

info. KPP Grójec

Agnieszka J.
Ma złote serce
Przyznaję że pani Ewelina Kozdruj jest wspaniała osoba która pomagała dla niepełnosprawny ch . Pierwszy raz spotkałam się z panią była wielką przyjemnością szanowała bardzo. Podziwiam panią brawo Ewelina Kozdruj