czwartek, 21 październik 2021
Kolejny krok w kierunku żłobka

W piątek 11 września został rozstrzygnięty przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę żłobka w Grójcu.  Znamy już wykonawcę oraz koszt realizacji zdania. 

Do przetargu stanęło 8 wykonawców, z czego najkorzystniejsza była oferta od Biuro Projektów UNI-FORM Sp. z o.o. Sp.k.  ul. Łagiewnicka 54/56 bud C IIIp 91-463 Łódź. To był już drugi przetarg na realizacje tego zadania. W pierwszym kwoty przekraczały budżet przeznaczony na ten cel o kilkadziesiąt tysięcy zł. 

Firma ma czas na sporządzenie dokumentacji projektowej do 30 grudnia 2020 roku. Zamawiający czyli gmina Grójec, miała przeznaczone na ten cel środki w kwocie 50 000 zł. Wykonawca wycenił zamówienie na 48.954,00  zł. 

W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego kryteriami wyboru oferty najkorzystniejszej była cena za wykonanie usługi- czytamy w informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty. 

- Na budowę żłobka jeszcze będziemy musieli poczekać. Chcemy, żeby finansowanie tego zadania odbyło się częściowo z programu Maluch+. Tak więc, złożymy wniosek w przyszłym roku, a zatem budowa ruszy prawdopodobnie w 2022 roku. Możliwe, że uda się w 2021 roku, jednak ze względu na panującą pandemie wszystkie projekty i realizacje zadań,  wydłużają się na co niestety nie mamy wpływu. - skomentował burmistrz Dariusz Gwiazda. 

 

 info: https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=11325&idmp=91&r=o

Ann
Złobek
Teraz żłobek -a co rozbudową PSP nr 1 miała ruszyć dawno temu później bałon nad orlikiem i też cisza teraz czas na żłobek -widac że w takim samym tępie i pewnie też wszystko za drogo...ale plany są oby kolejny nie kolejny projekt nie był ponownie zbyt drogi .Powodzenia