wtorek, 26 styczeń 2021
Kup kalendarz i pomóż Marzenie

Klub motocyklowy Cobra Grójec FG, jak co roku, postanowił wesprzeć Marzenę w walce z jej chorobą.


Marzena jest 29-letnią mamą dwóch synów i cierpi na stwardnienie rozsiane. Aby móc w miarę normalnie funkcjonować potrzebne jest specjalistyczne leczenie oraz rehabilitacja.
- Jestem mamą, nieuleczalnie chorą. Każdy mój dzień to walka, którą toczę dla moich synków. Nie poddałam się, gdy usłyszałam diagnozę, nie poddam się i teraz! Mam jedno życie i dwie diagnozy, które - choć mogły mi zabrać wszystko - nie wygrają, nie pozwolę im na to! Potrzebuję jednak Twojej pomocy, by mimo choroby, być najlepszą na świecie mamą dla Kacperka i Gabrysia. – Tak brzmi pierwszy akapit notatki, która widnieje na stronie zbiórki pieniężnej fundacji siepomaga.pl


Cobra Grójec FG kolejny raz organizuje akcję wspierającą młodą mamę. Tym razem można jej pomóc kupując kalendarz z wyjątkowymi zdjęciami kobiet i motocykli. To nie lada gratka nie tylko dla fanów jednośladów.

Organizatorzy akcji informują, że zamówienia można składać w wiadomościach SMS pod numerami telefonu:
Kuba – 510819984
Radzio - 730718720

Mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ponadto, można je zamawiać za pośrednictwem profili społecznościowych Facebook: Magdalena Michalczyk – fotografia, Cobra Grójec FG, SM Super Mama