czwartek, 25 lipiec 2024
Ukradł karetkę i uciekł

W Grójcu pijany pacjent po bójce zamiast czekać na badania ukradł kluczyki od szpitalnej karetki i uciekł. Daleko nie odjechał. Pod Jasieńcem wypadł z drogi - informuje portal "Echo Dnia".

Jak relacjonuje "ED", wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę. Około godziny 2.00, 31-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego z urazem głowy doznanego podczas bójki w Warce został przywieziony do grójeckiego szpitala.

W pewnym momencie mężczyzna ukradł kluczki do karetki szpitalnej i odjechał. Jego podróż zakończyła się pod Jasieńcem. Najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i wypadł do rowu. Ambulans przewrócił się na bok.

Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W kolizji ambulansu nie odniósł obrażeń. Został osadzony w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

 

info. Echo Dnia,  grojec24.net https://www.grojec24.net/news-pijany-pacjent-ukradl-karetke-z-grojeckiego-szpitala-i-uciekl,6230.html?fbclid=IwAR1Nu2ehvI2FWdgjhiOZpSkKJeUgvq6hD-OGNYlxAZlxtxZYV6TNK7dCb38