niedziela, 28 maj 2023
Powstaje baza osób oraz stowarzyszeń, na które możesz przekazać swój 1% podatku PIT

Gmina Grójec tworzy „Bazę 1%”, która pozwoli na szerszą promocję przekazywania 1% podatku na osoby i jednostki z lokalnego środowiska.

Dzięki pozyskanym pieniądzom nasze lokalne organizacje mają realne szanse, aby jeszcze aktywniej działać na terenie naszej wspólnoty – organizować projekty i podejmować działania, które są ważne dla mieszkańców.

Jeden procent to także wsparcie dla osób zmagających się z ciężką sytuacją zdrowotną, bądź materialną, które w wyniku działań losowych utraciły swój dobytek. Jeden procent często ratuje czyjeś życie – pomaga sfinansować leczenie, rehabilitacje, a nawet operacje w przypadku ciężkich chorób. Osób, które ubiegają się o taką pomoc, przybywa z roku na rok.  Dzięki takiej bazie sam będziesz mógł zdecydować, komu przekażesz swój jeden procent.

Wspierajmy lokalne inicjatywy oraz pomagajmy potrzebującym. Wspólnie możemy naprawdę wiele!

Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne osoby, jednostki i stowarzyszenia zarejestrowane na terenie Gminy Grójec, na które można przekazywać 1% podatku z PIT.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule (Baza 1%) do 03.02.2022 r.

Kontakt telefoniczny: 48 664-30-91 wew. 300

 

Urząd Gmin i Miasta Grójec