wtorek, 03 październik 2023
Sportowiec i Trener Grójca 2021 -  9.edycja Plebiscytu Grojec24.net

Zapraszamy do udziału w dziewiątej już edycji Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca! Do niedzieli 9 stycznia 2022 roku czekamy na zgłoszenia kandydatur. Od poniedziałku 10 stycznia 2022 roku Internauci wybiorą najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca w 2021 roku.

Podobnie jak w latach poprzednich, plebiscyt organizowany przez lokalny portal Grojec24.net, został podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich zbierane są zgłoszenia kandydatów. W styczniu uruchomiony zostanie specjalny formularz, w którym znajdą się wszyscy zgłoszeni kandydaci. Trzej kandydaci z każdej kategorii, którzy otrzymają największą liczbę głosów, przejdą do trzeciego, ostatniego etapu. W nim także za pomocą elektronicznego formularza, Internauci głosować będą na najpopularniejszego sportowca i trenera 2021 roku.

Kandydatów wskażą lokalne kluby sportowe, stowarzyszenia oraz mieszkańcy. Ci ostatni mogą to robić do 9 stycznia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie internetowej www.grojec24.net/plebiscytzgloszenie.html.

Tradycyjnie, patronat nad plebiscytem objął Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, Pan Dariusz Gwiazda, który ufunduje statuetki dla laureatów. Natomiast, po raz pierwszy oficjalnym partnerem konkursu został Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”. Do rąk zwycięzców trafią nagrody w postaci karnetów na krytą pływalnię Wodnik o wartości 500 zł.

Partnerem medialnym Plebiscytu jest gazeta „Życie Grójca”.