czwartek, 25 lipiec 2024
FC Mundialito: Zapraszamy przedszkolaki na trening otwarty

Akademia piłkarska dla dzieci FC MUNDIALITO przygotowała specjalną propozycję dla przedszkolaków, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportem. W piątki 17 maja odbędą się w Grójcu bezpłatne zajęcia pokazowe dla dzieci – chłopców i dziewczynek – z roczników 2013-2015. Przyjdź koniecznie ze swoją pociechą i dołączcie do zabawy! Najmłodsi zawodnicy, którzy zapiszą się do akademii w maju, otrzymają dodatkowo prezent!

– Aby zacząć przygodę ze sportem, aktywność fizyczną, nigdy nie jest za wcześnie… może być co najwyżej za późno. Warto od najmłodszych lat zaszczepić w dziecku potrzebę ruchu, radość z uczestnictwa w sportowej zabawie i rywalizacji, przebywanie w grupie z rówieśnikami. To wszystko ma szalenie istotne znaczenie na wszechstronny rozwój dzieci – przekonuje założyciel FC MUNDIALITO Michał Kocięba.

Treningi pokazowe odbędą się na obiektach sportowych grójeckiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Poświętne 17) – w zależności od pogody na boisku lub w sali gimnastycznej – w piątek 10 i 17 maja o godz. 16.15. Rodziców prosimy o zabranie dla uczestników zajęć stroju sportowego oraz butów na płaskiej podeszwie (halówki). Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych bez konieczności wcześniejszych zapisów.

Treningi pokazowe FC Mundialito

Dla kogo? Dzieci – chłopcy i dziewczynki – roczniki 2013-2015
Gdzie? Grójec, ul. Poświętne 17 (boisko lub w przypadku złej pogody sala gimnastyczna LO)
Kiedy? 10 i 17 maja (piątek)
Za ile? Za…jeden uśmiech ?
Zajęcia FCM dla najmłodszych mają formę zabaw z elementami wprowadzającymi do piłki nożnej. Prowadzone są przez doświadczonych, licencjonowanych trenerów, którzy mają świetny kontakt z dziećmi. Akademia FC MUNDIALITO powstała w 2016 roku. Jej założycielem jest Michał Kocięba, były rzecznik prasowy reprezentacji Polski i Legii Warszawa. W trzech ośrodkach FCM – Grójec, Mogielnica, Goszczyn – trenują dzieci w wieku 4-12 lat. Akademia ma również drużynę dziewczynek, która reprezentowała w tym roku powiat grójecki w finałach wojewódzkich turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Więcej informacji o FCM można znaleźć na stronie: www.fcmundialito.pl a także facebookowym fanpage`u akademii: https://www.facebook.com/FCMundialito/

Oferta specjalna

Dla wszystkich, którzy zdecydują się dołączyć do najmłodszej grupy FC MUNDIALITO w maju przygotowany został dodatkowo upominek od akademii! Szczegółowe informacje dot. treningów i zapisów rodzice otrzymają na zajęciach pokazowych. Zapraszamy serdecznie!