wtorek, 03 październik 2023
Amatorski Turniej Bokserski w Jasieńcu

11 maja w hali sportowej przy Gimnazjum w Jasieńcu odbył się  Amatorski Turniej Bokserski o Puchar Wójta Gminy Jasieniec Marty Cytryńskiej. Organizatorem zawodów było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Szkoła Sportów Walki Marceli Team. Otwarcia Turnieju dokonali Sekretarz Urzędu Gminy Tomasz Podhorecki i Prezes MSK Marceli Bińkowski.


Do rywalizacji przystąpiły dzieci i młodzież w wieku od 5 do 21 lat z Powiatu Rawskiego, Białobrzeskiego i Grójeckiego. Zawodnicy mogli wziąć udział w trzech konkurencjach. Każda z nich była podzielona na kategorie wiekowe i wagowe.

Najbardziej emocjonujące widowisko zapewnili zawodnicy biorący udział w walkach bokserskich.W 30 walkach puchary za pierwsze miejsca zdobyli: Małgosia Trzaska, Wioletka Stępień, Piotrek Zgieb,Ola Łach, Mateusz Świstak, Miłosz Trzaska, Kacper Walczak, Jan Rzepka, Kacper Cechmański, Daniel Szuchnicki, Sebastian Bitner.

Najlepszymi zawodnikami Turnieju zostali:Kacper Walczak-puchar i 2 medale złote, Jan Rzepka-puchar i 2 medale złote, Miłosz Trzaska-puchar, złoto i srebro, Piotr Zgieb-puchar, złoto i srebro, Martyna Chrzanowska-2 medale złote i srebro, Ola Łach-puchar, złoto i srebro. Bardzo dobrze zaprezentowali się bokserzy z Grójca ćwiczący w sekcji Boksu i Kick-Bokxingu w Szkole Sportów Walki Marceli Team pod okiem trenera Marcelego Bińkowskiego, zdobywając 3 puchary, 4 medale złote, 5 srebrnych i 5 brązowych.


Marceli Team