poniedziałek, 01 czerwiec 2020
Spotkanie z ultra małżeństwem

4 grudnia o 19:00 na terenie krytej pływalni Wodnik, odbędzie się spotkanie z państwem Rogóż - małżeństwem z licznymi sukcesami sportowymi na koncie. 

Radek to uczestnik Transcontinental Race 2019 - 4200 km non stop z Bułgarii do Francji w 12 dni bez pomocy z zewnątrz, Uczestnik wyścigu dookoła Austrii 2200 km non stop. Dwukrotny uczestnik wyścigu w poprzek Włoch 800 km non-stop. Wielokrotny uczestnik wyścigu Bałtyk Bieszczady Tour 1008 km w kategorii Solo. Ultrakolarz z zamiłowania.

 

 

- Biegam z przyjemnością od siedmiu lat. Trenuję, startuję i cieszę się z każdego kilometra, który uda mi się pokonać. Wspieram swoim serwisem ultrabiegaczki i ultrakolarzy, a szczególnie jednego - mojego męża. Osiągnięcia, o których będę pamiętać to wygrana Open Kobiet w Biegu 12H w Dąbrowie Górniczej. Moje pierwsze 100km w ramach Mistrzostw Polski czyli Kaliska Setka i 3msc w K35 amatorów. Nie kalkuluję przed startem, czasami zdarza mi się nie patrzeć na zegarek, tylko po prostu biec. Wtedy zaskoczenie na mecie jest ogromne, a satysfakcja sięga zenitu. Polecam bieganie, można się w nim zakochać -  Ela Rogóż