poniedziałek, 12 kwiecień 2021
Nowy Dyrektor GOS o swoich planach na rozwój sportu

Ireneusz Wojciechowski od wczoraj oficjalnie jest nowym dyrektorem Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" (GOS). W rozmowie z Kubą Białczakiem na antenie radia VOX FM Radom, podzielił się swoim planami na rozwój tej instytucji. 

Przypomnijmy, że po prawie 20 latach zarządzania GOS-em na emeryturę przeszedł Jerzy Bińkiewicz, z którym rozmawiał nasz kolega redakcyjny Dominik Górecki. Jego następca, Ireneusz Wojciechowski jest znany lokalnemu środowisku jako sportowiec, ale też pomysłodawca i współorganizator "Grójeckiej Dychy"  w rozmowie na łamach VOX FM Radom opowiedział o wyzwaniach z jakimi będzie musiał się zmierzyć. W pierwszej kolejności czeka go poszukiwanie nowych pracowników - przygotowanie i dobranie ludzi - to na pewno nie będzie łatwe. Dużym wyzwaniem w tym zakresie będą odchodzący na emeryturę pracownicy, mówi Ireneusz Wojciechowski, dyrektor GOS.

- Będą odchodzili konserwatorzy. To nie będzie proste zadanie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na podbaseniu jest tyle technologii, tyle ukrytych urządzeń, które powinny działać bez najmniejszego zgrzytu. Nad tym czuwają ludzie, którzy odchodzą na emeryturę, dodaje nowy dyrektor GOS.

 

Cała rozmowa dostępna pod linkiem poniżej: 

voxfm.pl/radom/grojec/

 

Info. https://www.voxfm.pl/radom-/grojec/to-juz-oficjalne-jest-nowy-dyrektor-grojeckiego-osrodka-sportu-audio-aa-L1BU-tGDm-Ddjy.html?fbclid=IwAR13J-Oj7fxe3WFZjC4ZwgX6L4iw_ueI2XF4-wW9OL2-bcQHpGvyZ_ATClQ