poniedziałek, 12 kwiecień 2021
Sportowiec i Trener Grójca 2020 - 8.edycja Plebiscytu Grojec24.net

Zapraszamy do udziału w ósmej już edycji Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca! Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda. Kandydatury można zgłaszać do 10 stycznia. Od poniedziałku 11 stycznia 2021 roku Internauci wybiorą najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca w 2020 roku.

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2020 roku.

 

 

Kandydaci będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Dariusza Gwiazdę, który objął patronat nad naszym Plebiscytem.

Podobnie jak w latach poprzednich, Plebiscyt zostanie podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich zbierane będą zgłoszenia sportowców i trenerów do plebiscytu. W drugim, uruchomiony zostanie specjalny formularz na łamach portalu Grojec24.net, w którym znajdą się wszyscy zgłoszeni kandydaci. Formularz ten zostanie zabezpieczony przed wielokrotnym głosowaniem z jednego komputera. Trzej zgłoszeni kandydaci na najpopularniejszego sportowca roku i trzej kandydaci na trenera roku, którzy otrzymają największą liczbę głosów przejdą do trzeciego, ostatniego etapu. W nim, również za pomocą elektronicznego formularza, Internauci głosować będą na najpopularniejszego sportowca i trenera roku.

Kandydatów w ramach konsultacji przeprowadzonych przez redakcję zgłaszać mogą kluby i stowarzyszenia sportowe działające na terenie gminy Grójec. Kandydatów mogą także zgłaszać indywidualnie mieszkańcy gminy.

Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.grojec24.net/plebiscytzgloszenie.html

Zgłoszenia kandydatów drogą elektroniczną będziemy przyjmować do niedzieli 10 stycznia 2021 roku do godziny 15:00. Listę nominowanych ogłosimy w niedzielę 10 stycznia 2021 r. o godz. 17.00. W poniedziałek 11 stycznia 2021 roku rozpocznie się głosowanie. Potrwa ono do niedzieli 24 stycznia. Trzeci, ostatni etap plebiscytu, do którego przejdą po trzej zgłoszeni z każdej kategorii kandydaci z największą liczbą głosów w drugim etapie, rozpocznie się w poniedziałek 25 stycznia i potrwa do niedzieli 7 lutego 2021. Wyniki głosowania ogłosimy w poniedziałek 8 lutego 2021 roku.

UWAGA! Ze względu na szczególną sytuację epidemiczną organizator Plebiscytu zastrzega sobie możliwość odwołania konkursu w przypadku, gdy ilość zgłoszeń kandydatów w każdej z kategorii będzie mniejsza niż 3. Organizator zastrzega również możliwość przeprowadzenia tylko jednego etapu głosowania w przypadku, gdy ilość zgłoszeń kandydatów w każdej z kategorii będzie mniejsza, niż 5. O ewentualnych decyzjach w tym względzie poinformujemy na łamach portalu Grojec24.net.

Partnerem medialnym Plebiscytu jest gazeta „Życie Grójca”.

Laureaci poprzednich edycji Plebiscytu:

2013:
Błażej Jakóbowski (sportowiec) i Marceli Bińkowski (trener)

2014:
Tomasz Pelchen (sportowiec) i Piotr Kawalec (trener)

2015:
Sebastian Grzegorzek (sportowiec) i Konrad Główka (trener)

2016:
Bartek Lep (sportowiec) i Szymon Ciepieniak (trener)

2017:
Tomasz Pelchen (sportowiec) i Szymon Ciepieniak (trener)

2018:
Oliwia Malesa (sportowiec) i Marceli Bińkowski (trener)

2019:
Hubert Gaik (sportowiec) i Paweł Gaik (trener)