wtorek, 03 październik 2023
Sportowe Igrzyska dla przedszkolaków (ZDJĘCIA)

Dziś na stadionie GOS Mazowsze, przy ul. Laskowej już po raz 12. odbyły się Igrzyska Przedszkolaków. Ponad 200 dzieci uczestniczących w zabawie sportowej oraz kibice z 9 przedszkoli świetnie spisali się, walcząc do ostatniej konkurencji.


Zwyciężyły Przedszkolaki z Przedszkola ZCMN z ul. Mogielnickiej, jednak nie to dziś było najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa, aktywność i uśmiech na buziach najmłodszych. Poza tradycyjnymi zawodami sportowymi nie zabrakło także innych atrakcji, które przygotowały: policja, wojsko i straż pożarna. Dzieciom najbardziej podobała się jazda quadem oraz podnoszenie na wysięgniku.

Dopisała też, jak co roku pogoda, a medale i puchary uszczęśliwionym dzieciakom wręczał Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec oraz jego zastępca Jarosław Rupiewicz.

- Cieszę się, że impreza już po raz 12 udała się znakomicie, mam nadzieję, że dzieci były zadowolone i będą czekały na kolejną Przedszkoliadę za rok. Dziękuje paniom dyrektorkom naszych przedszkoli oraz wychowawcom, którzy mocno zaangażowali się w dzisiejszą imprezę, nie wspominając o głośnym dopingu dla swoich podopiecznych. Do zobaczenia za rok - podsumował Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”, pomysłodawca igrzysk przedszkolaków.

 

Info. Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" 

fot. Szymon Wójcik