środa, 21 luty 2024
Grupa Dohler na obchodach 600-lecia Grójca

W związku z hucznie realizowanymi obchodami 600-lecia nadania praw miejskich dla Grójca, Grupa Döhler we współpracy z Burmistrzem Miasta postanowiła uatrakcyjnić mieszkańcom tę ważną dla nich rocznicę.

Obecna od 11 lat w powiecie grójeckim firma Doehler, będąc jednym z oddziałów globalnego producenta i dostawcy surowców oraz zintegrowanych rozwiązań dla przemysłu spożywczego i napojowego, z racji na lokalne bogactwo sadów jest silnie związana z przemysłem sokowym i napojowym. Tu także znajduje się laboratorium aplikacyjne oraz Dział Badawczo-Rozwojowy, w którym opracowywane są receptury dla wielu topowych marek.


Gdy w 2008 r. firma przeniosła się w okolice Grójca, zdobyła nowe kompetencje dla rynku w zakresie koncentratów, soków owocowych z owoców czerwonych i jabłek, przecierów, naturalnych aromatów  oraz mieszanek owocowych. Niedługo potem nastąpił początek wzmacniania pozycji rynkowej, strategiczny nacisk na aplikacje i sensorykę oraz  intensywna  rozbudowa kadr, czyniąc z Grupy Döhler pracodawcę zatrudniającego wielu specjalistów zarówno w obszarze technologii żywności, pracowników oczyszczalni ścieków, logistyków czy handlowców, a także wykwalifikowanych operatorów maszyn oraz pracowników fizycznych.

Obecnie prowadzony jest stały nabór na stanowiska operatorskie oraz na pracowników fizycznych, tym samym następuje coraz silniejsza integracja z lokalną społecznością. Jako pracodawca z międzynarodowym kapitałem, firma oferuje swoim pracownikom różne benefity pozapłacowe takie jak  ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna czy fundusz socjalny dla każdego pracownika.


Wśród wielu imprez organizowanych przez Grupę Döhler dla pracowników i lokalnych mieszkańców (np. Dzień Pszczoły oraz akcje wspierające bioróżnorodność), nie mogło zabraknąć także jej przedstawicieli w weekend 20-22 września. Obfitość w liczne atrakcje, których współorganizatorem była także firma Doehler, była możliwa zarówno dzięki wsparciu finansowemu jak i poprzez przekazanie puli soków dla Gminy na turniej młodzieżowy, a także kolejną pulę soków dla GOK-u (Grójecki Ośrodek Kultury) na wydarzenia realizowane w ich budynku.

Pyszne soki NFC to jeden z głównych produktów oferowanych przez miejscowe fabryki Grupy Döhler, a produkowane z owoców skupywanych od lokalnych sadowników.  Firma ceni sobie współpracę z lokalnymi dostawcami, a także wspiera ich, m.in. poprzez pomoc w przekształcaniu starych sadów w sady sokowe i przemysłowe.

Z jednej strony gwarancja dla rolników stałego zbytu produktów, z drugiej zaplecze technologiczno-przemysłowe Doehler umożliwiają sprostanie oczekiwaniom współczesnego konsumenta, wymagającego produktów zdrowych i najwyższej jakości.
Wspólnie spędzone obchody tak ważnej rocznicy, to świetna okazja do zacieśnienia relacji między firmą a przedstawicielami władz lokalnych, a także możliwość dla mieszkańców , aby spróbować produktów znajdujących się w szerokim portfolio Grupy Döhler.

Materiały promocyjne

DOEHLER Sp. z o.o.
Member of the DOEHLER GROUP

Kozietuly Nowe 66J
05-640 Mogielnica, Polska

Phone: +48 48-3689-848
Fax: +48 48-3689-803
Mobile: +48 784-910716           DOEHLER Logo

follow us @ facebook follow us @ twitter follow us @ LinkedIn
 
www.doehler.com